Autor
Kategorie:
Různé

Festival projektového řízení 2013

Ve dnech 21.-22. 11. 2013 se v Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích uskuteční Festival projektového řízení 2013. Tato průřezová přehlídka představuje vrcholnou formu setkání profesních organizací a profesionálních manažerů v oblasti projektového řízení, manažerů ICT, řídících...

Ve dnech 21.-22. 11. 2013 se v Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích uskuteční Festival projektového řízení 2013. Tato průřezová přehlídka představuje vrcholnou formu setkání profesních organizací a profesionálních manažerů v oblasti projektového řízení, manažerů ICT, řídících pracovníků a majitelů vzdělávacích, konzultačních a personálních společností a manažerů, kteří aktivně vykonávají profesionální projektové řízení projektů napříč podnikatelskou sférou za účelem rozvoje a propagace projektového řízení v ČR. Na účastníky čekají odborné přednášky, panelové diskuse a interaktivní workshopy.

Součástí festivalového programu je též oznámení výsledků soutěže Projektový manažer roku 2013. Soutěž hodnotí nejvýznamnější a nejúspěšnější projektové manažery, manažerky a samotné projekty ve veřejném, soukromém i neziskovém sektoru, napříč odvětvími a mezinárodně uznávanými standardy projektového řízení (IPMA, Prince2 a PMI) v ČR.

Pořadatelem Festivalu projektového řízení 2013 je vydavatelství Economia, a.s. Akce proběhne za aktivní podpory hlavních českých profesních organizací v oboru: České komory PMI, Společnosti pro projektové řízení, Komory Projektových Manažerů a Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *