Kalendárium

13.-14. 11., Praha Fakulta architektury ČVUT, Thákurova Sídliště, jak dál? Konference představí vybrané příklady komplexní regenerace sídlišť z evropských zemí i stav a řešení dané problematiky v České republice. Během dvou dnů v Praze vystoupí více než 20 odborníků z oblasti architektury,...

13.-14. 11., Praha

Fakulta architektury ČVUT, Thákurova

Sídliště, jak dál?

Konference představí vybrané příklady komplexní regenerace sídlišť z evropských zemí i stav a řešení dané problematiky v České republice. Během dvou dnů v Praze vystoupí více než 20 odborníků z oblasti architektury, urbanismu, veřejné správy i soukromého sektoru.

Více informací o konferenci je na: http://www.denmalychobci.cz/.

20. 11., Plzeň

Hotel Ibis, Univerzitní ul.

Veřejné zakázky, podlimitní řízení a zadávací podmínky v praxi

Seminář poradí, jak na veřejné zakázky, podlimitní řízení, zadávací podmínky s vazbou na nový občanský zákoník a poslední novely, zadávací dokumentaci, kvalifikační kritéria, možné způsoby hodnocení aj.

Podrobněji na: www.regionservis.cz/

21. 11., 28. 11., 1. 12., 5. 12., Praha

Akademie věd ČR, Národní třída

Účast veřejnosti v environmentálním rozhodování

Ústav státu a práva AV ČR ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí připravuje sérii vzdělávacích seminářů komentujících nadcházející velkou novelizaci zákona o posuzování vlivů na životní prostředí a souvisejících zákonů. Zvláštní pozornost bude věnována účasti veřejnosti v procesu posuzování vlivů, v procesech podle stavebního zákona, ve správních řízeních s environmentálním prvkem, ve správním soudnictví.

Informace o semináři naleznete na:

www.regeneracebytovehofondu.cz.

27. 11., Prostějov

Společenský dům, Komenského ul.

42. den malých obcí

Odborná konference určená představitelům měst a obcí, kteří chtějí získat aktuální informace zejména z oblasti financování, dopravní obslužnosti, dotační politiky apod.

Den malých obcí se stejným programem se uskuteční rovněž 2. 12. v Praze.

Více informací najdete na: http://www.denmalychobci.cz/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *