Kalendárium

12. 6., Ostrava-Hrabůvka, K-Trio Obec a hluk - Jak se úspěšně bránit Odborný seminář pojedná o tom, co je to hluk a jaké má účinky na lidské zdraví, jaká lze přijímat opatření ke snížení hlukové zátěže, jaké povinnosti mají provozovatelů zdrojů hluku, jaké platí hygienické limity hluku a jaká k...

12. 6., Ostrava-Hrabůvka, K-Trio

Obec a hluk – Jak se úspěšně bránit

Odborný seminář pojedná o tom, co je to hluk a jaké má účinky na lidské zdraví, jaká lze přijímat opatření ke snížení hlukové zátěže, jaké povinnosti mají provozovatelů zdrojů hluku, jaké platí hygienické limity hluku a jaká k tomu všemu existuje soudní judikatura.

Více na: www.aliaves.cz.


13. 6., Magistrát Frýdku-Místku

Jak na veřejné zakázky po 1. 4. 2012?

Odborný seminář je určen výhradně pro zástupce obcí a měst. Praktický výklad se vzory usnesení orgánů obce odpoví též na otázky, na něž se ještě dokonce i dnes obávají odpovídat úředníci ministerstev.

Více na: www.municipal-centrum.cz.

16. 6., Praha 1, Valdštejnský palác A

Legislativa muzeí z pohledu zřizovatele

Seminář shrne základní informace ohledně zřizování a následném fungování muzeí. Budou předneseny informace o pivinnostech zřizovatelů směrem k péči o muzejní sbírky, o aplikaci archívní legislativy i aplikaci autorských práv v muzejní praxi.

Více na: www.smocr.cz.

22. 6., Čenkov u Tábora, penzion Na Pastoučce

Zvyšování společenských hodnot lesů

Seminář SVOL a Správy lesů města Tábora seznámí účastníky s opatřením Neproduktivní investice v lesích, osa II Programu rozvoje venkova.

Více na: kalafut.lesymt@volny.cz, příp. na tel.: 381 263 174.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *