Kalendárium

12. 4, Praha, Grébova vila Centers Dating Na jednom místě se sejdou političtí představitelé měst a zástupci odborného aparátu radnic, přičemž budou k dispozici developerům a jiným dodavatelům služeb pro hovory o možné spolupráci. Více na: www.centers.cz 18. a 19. 4., Hluboká nad Vltavou, Park Hotel...

12. 4, Praha, Grébova vila

Centers Dating

Na jednom místě se sejdou političtí představitelé měst a zástupci odborného aparátu radnic, přičemž budou k dispozici developerům a jiným dodavatelům služeb pro hovory o možné spolupráci.

Více na: www.centers.cz

 

18. a 19. 4., Hluboká nad Vltavou, Park Hotel Hluboká

Obec – městys – město

Konference, která starosty, místostarosty a další představitele obcí a měst uvede do právního minima v municipální praxi s desítkami názorných konkrétních příkladů z advokátní, soudní a zastupitelské praxe. Pořádá ji společnost MUNICIPAL založená advokátkou Mgr. Janou Zwyrtek Hamplovou.

Více na: www.municipal-centrum.cz.

 

19. 4., Praha, SČMVD

Správní řízení na úseku projednávání přestupků v dopravě

Cílem semináře je kvalifikované a komplexní prohloubení a aktualizace vědomostí účastníků z oblasti procesní úpravy správního řízení, jehož předmětem je projednávání přestupků, hlavně přestupků proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu. Charakteristika a rozbor všech fází přestupkového řízení z praktického pohledu.

Více na: www.aliaves.cz.

 

23. 4, Praha, budova TIC ČKD

Novela zákona o veřejných zakázkách

Seminář k aktuálně přijaté velké novele zákona č. 137/2006 Sb., která vyšla ve Sbírce zákonů pod číslem 55/2012 Sb., a vstupuje v platnost 1. 4. 2012. Obsahem školení vedeného spoluautory zákona budou např. finanční limity, kvalifikace dodavatelů, zadávací dokumentace a podmínky výběrového řízení, postupy v zadávacích řízeních, hodnocení nabídek atd.

Více na: www.studioaxis.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *