Autor
Kategorie:
Správa a rozvoj

Letošní vítěz poháru může být i od vás

Žákům druhého stupně základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií (s výjimkou sportovních tříd), kteří se narodili mezi 1. 1. 1996 a 1. 1. 2000, je určen fotbalový turnaj Coca-Cola Školský pohár.Letos poprvé se mohou přihlásit do samostatného turnaje také dívčí týmy. Patronát nad celou...

Žákům druhého stupně základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií (s výjimkou sportovních tříd), kteří se narodili mezi 1. 1. 1996 a 1. 1. 2000, je určen fotbalový turnaj Coca-Cola Školský pohár.Letos poprvé se mohou přihlásit do samostatného turnaje také dívčí týmy. Patronát nad celou akcí převzal bývalý fotbalový reprezentant České republiky Jan Koller.

Nejlepších osm chlapeckých a osm dívčích družstev postoupí přes obvodní, okresní a krajská kola do červnového finálového turnaje v Praze. Vítězný tým chlapců si zafandí české reprezentaci na EURO 2012 v Polsku, vítězný dívčí tým si zase vychutná atmosféru LOH v Londýně. Elektronické přihlášky (www.skolskypohar.cz/prihlaska.php) se musí odeslat do 20. 2.


Také v tomto roce se na Coca-Cola Školském poháru očekává účast více než tisíce školních týmů, což z něho dělá jednu z největších letošních tuzemských sportovních akcí.

ILUSTRAČNÍ FOTO: ARCHIV TURNAJE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *