Autor
Kategorie:
Téma měsíce

Moderní městský mobiliář – kvalitní materiál, design, rozumná cena

Použitím kvalitních materiálů pro výrobu městského mobiliáře se zlepší nejen jeho vzhled, ale zvýší se také životnost a tím i ekonomika. Firma Mevatec zařadila do svého sortimentu výrobky městského mobiliáře v moderním pojetí. Jejich dřevěné prvky jsou vyrobené z velice odolného tropického dřeva a...

Použitím kvalitních materiálů pro výrobu městského mobiliáře se zlepší nejen jeho vzhled, ale zvýší se také životnost a tím i ekonomika. Firma Mevatec zařadila do svého sortimentu výrobky městského mobiliáře v moderním pojetí. Jejich dřevěné prvky jsou vyrobené z velice odolného tropického dřeva a kovové jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou, jež je mimořádně odolná proti agresivním povětrnostním vlivům, jako je déšť, slunce, mráz, sníh atd. Výrobky jsou mj. intenzivně testovány např. v přímořských oblastech.

KROMĚ VÝROBKŮ TAKÉ SLUŽBY

Cílem firmy není nabídnout klientům pouze kvantitu nejrůznějších výrobků, ale dát jim i možnost sestavit si z nich městský mobiliář v jednotném stylu a tím vtisknout dané části města vlastní image. Navíc použitím velmi kvalitních materiálů prodloužit životnost výrobků a udržet je po dlouhou dobu v dobrém stavu.

Firma Mevatec nabízí též služby odborných obchodních zástupců, velké množství výrobků skladem v rozsáhlém logistickém centru v Roudnici nad Labem, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě i další služby v podobě logistiky či montáže výrobků.

NEJPOUŽÍVANĚJŠÍ PRODUKTY

Parkové lavičky mají robustní konstrukci z litiny, která je ošetřena speciální povrchovou úpravou FERRUS. Tato úprava čítá tři etapy – speciální čisticí proces, dvojitou ochranu proti korozi a finální povrchovou úpravu proti UV záření a povětrnostním vlivům (testováno více než 300 hodin v solné komoře). Dřevěné sedáky a opěradla laviček jsou z kvalitního tropického dřeva s povrchovou úpravou LIGNUS. Tato metoda chrání před slunečním zářením, vlhkostí a plísní. Povrchová úprava je velmi pružná a dokonale ochraňuje dřevo před stárnutím (dřevo nešedne a povrchová úprava se neodlupuje), je šetrná k životnímu prostředí. Lavičky lze snadno kotvit k podkladu.

V kategorii odpadkových košů naleznete výrobky kovové s lakovanou povrchovou úpravou, nerezové i dřevěné. Lakované koše mají povrchovou úpravu FERRUS zaručující nadstandardní odolnost. Koše lze snadno kotvit k podkladu. Dřevěné koše jsou povrchově ošetřeny metodou LIGNUS.

Samostatnou kapitolu tvoří nerezové odpadkové koše, jež zaujmou svým špičkovým designem. Z většinou odpudivého kusu mobiliáře se stává estetický prvek, který navíc zajistí dokonalou službu.

V sortimentu zahrazovacích sloupků naleznete výrobky z litiny, lakované oceli a výrobky žárově zinkované.

Široká je nabídka kovových venkovních květináčů různých tvarů i objemů. Provedením jsou přizpůsobeny ke kombinaci s parkovými lavičkami, odpadkovými koši a zahrazovacími sloupky. Všechny lakované části jsou opět opatřeny nadstandardní povrchovou úpravou FERRUS.

MODERNÍ ALTERNATIVA

Městský mobiliář s moderním designem nelze využívat všude. Jiná situace je v parcích, v nových částech měst, či historických centrech. Představuje však alternativu ke standardnímu a již tradičnímu mobiliáři např. z betonu nebo oceli. Nespornou výhodou představeného mobiliáře je mimo použití kvalitních materiálů v moderním stylu i dnes velmi důležitá životnost a s tím spojená ekonomika jeho provozu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *