Autor
Kategorie:
Různé

Nejen na téma tendry elektronicky

Asociace poskytovatelů a uživatelů elektronických nástrojů APUeN pokračuje pod záštitou měst Bruntálu, Tábora a Chebu v sérii seminářů Města a obce ve veřejných zakázkách. Semináře se zaměří na problematiku veřejných zakázek, novely zákona o veřejných zakázkách a vlivu posledních úprav na...

Asociace poskytovatelů a uživatelů elektronických nástrojů APUeN pokračuje pod záštitou měst Bruntálu, Tábora a Chebu v sérii seminářů Města a obce ve veřejných zakázkách. Semináře se zaměří na problematiku veřejných zakázek, novely zákona o veřejných zakázkách a vlivu posledních úprav na municipality, na zkušenosti měst a obcí s veřejnými zakázkami elektronicky atd. Po seminářích v Praze (26. 1.) a Táboře (1. 2.) se další semináře konají vždy od 9.30 do 14.00 v Kladně (2. 2., Magistrát města, nám. Starosty Pavla 44), Liberci (7. 2., Magistrát města, Nám. Dr. E. Beneše 1), Pardubicích (8. 2., Magistrát města, Pernštýnské náměstí 1), Brně (15. 2., Magistrát města, Dominikánské nám. 1), a Ostravě (16. 2., Magistrát města, Prokešovo náměstí 8).

Semináře se konají za podpory Svazu měst a obcí ČR, Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR a Institutu pro veřejnou správu Praha.

Více informací o jednotlivých seminářích včetně elektronické přihlášky najdete na www.apuen.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *