Autor
Kategorie:
Ekonomika

Norské fondy snad již od září

Vláda ČR schválila 4. července Metodiku finančních toků, kontroly a certifikace programů financovaných z Finančních mechanismů Evropského hospodářského prostoru (EHP) a Norska v programovém období 2009-2014. Metodika vytváří základní rámec přístupu k finančnímu řízení, kontrole a certifikaci...

Vláda ČR schválila 4. července Metodiku finančních toků, kontroly a certifikace programů financovaných z Finančních mechanismů Evropského hospodářského prostoru (EHP) a Norska v programovém období 2009-2014. Metodika vytváří základní rámec přístupu k finančnímu řízení, kontrole a certifikaci prostředků poskytnutých z uvedených fondů.

Centrum pro zahraniční pomoc MF ČR v té souvislosti upozorňuje, že většina návrhů programů v rámci EHP a Norských fondů je teprve ve fázi schvalování. Lze předpokládat, že první výzvy budou vyhlašovány patrně na přelomu září a října 2012.

Aktuální informace k Fondům EHP a Norským fondům jsou průběžně uváděny na: www.eeagrants.cz a www.norwaygrants.cz. Pro dotazy ohledně této problematiky byla rovněž zřízena e-mailová schránka czp@mfcr.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *