Autor
Kategorie:
Správa a rozvoj

Opět Akademie zateplování

V březnu zahajuje druhý ročník Akademie zateplování. Organizátor - společnost Knauf Insulation - program volil tak, aby ve třech okruzích obsáhl co nejvíce témat spojených s problematikou zateplování a účastníci získali hlavně praktické informace, jak dosáhnout maximální efektivity a jak předcházet...

V březnu zahajuje druhý ročník Akademie zateplování. Organizátor – společnost Knauf Insulation – program volil tak, aby ve třech okruzích obsáhl co nejvíce témat spojených s problematikou zateplování a účastníci získali hlavně praktické informace, jak dosáhnout maximální efektivity a jak předcházet nejčastějším vadám. Akademie zavítá do Ostravy (20. 3.), Brna (22. 3.), Hradce Králové (27. 3.) a Prahy (29. 3.). První okruh se bude věnovat zateplení fasád, jejich požárním hlediskům a kotvení. Druhý okruh se zaměří na ploché střechy – od návrhu až po realizaci, sanaci, nejčastější chyby v konstrukcích a jejich nápravu. Třetí okruh obsáhne požární a akustické vlastnosti podlah a podhledů.

Odborným garantem je doc. Ing. František Kulhánek, CSc., z ČVUT. Účast na Akademii zateplování je bezplatná, k účasti stačí vyplnit on-line registrační formulář na www.akademiezateplovani.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *