Autor
Kategorie:
Různé

Organizační řád v praxi úřadu

Poradenská a vzdělávací společnost Aliaves & Co., a. s., připravuje na úterý 18. 9. 2012 akreditovaný kurz Organizační řád v praxi úřadu. Seminář se uskuteční v Praze v sídle Svazu českých a moravských výrobních družstev (Václavské nám. 21) od 9 do 14 hodin. Účastníci semináře získají aktuální a...

Poradenská a vzdělávací společnost Aliaves & Co., a. s., připravuje na úterý 18. 9. 2012 akreditovaný kurz Organizační řád v praxi úřadu. Seminář se uskuteční v Praze v sídle Svazu českých a moravských výrobních družstev (Václavské nám. 21) od 9 do 14 hodin.

Účastníci semináře získají aktuální a praktické informace k problematice organizace úřadu, pravidel komunikace uvnitř úřadu a budou schopni implementovat získané informace pravidel pro organizaci úřadu do vlastního vnitřního předpisu – organizačního řádu.

Seminář se bude věnovat tématům:

– postavení obce a její působnost;

– orgány obce, jejich činnost, pravomoci a vzájemný vztah;

– vnitřní předpisy a pravidla jejich tvorby, postavení organizačního řádu v systému vnitřních předpisů, struktura organizačního řádu, obsah organizačního řádu, organizační struktura úřadu, funkce;

– působnost tajemníka a vedoucích odborů a vedoucích oddělení, náplně činností odborů, oddělení, zásady vnitřního styku.

Podrobnější informace o tomto kurzu i elektronickou přihlášku na něj naleznete na: www.aliaves.cz pod odkazem Kurzy v horní liště.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *