Autor
Kategorie:
Správa a rozvoj

V plném běhu už je soutěž o Nejkrásnější město a obec Čech a Moravy 2014

Až do 31. října mohou lidé hlasovat pro své favority v soutěži o Nejkrásnější město a obec Čech a Moravy. Soutěž, která se těší velkému zájmu lidí, je již sedmým rokem pořádána portálem CZREGION.

Soutěž je určena pro všechny, kdo mají zájem podpořit města a obce z celé České republiky. Hlasovat za město/ /obec lze pomocí hlasovacího banneru, který je na tomto celostátním informačním portálu umístěn pod prezentacemi měst a obcí. Po přidání hlasu se městu/obci přičte jeden hlas.

Z pravidel soutěže: Soutěží se v kategoriích Nejkrásnější město Čech a Moravy 2014 a Nejkrásnější obec Čech a Moravy 2014.

1) Do soutěže mají právo přihlásit se osoby prostřednictvím internetu na www.czregion.cz. Hlasovat mohou výlučně registrovaní uživatelé. Každý uživatel musí mít kompletně vyplněny údaje v registračním formuláři.

2) Hlasovat pro jedno a totéž město/obec je možné nanejvýš jedenkrát za hodinu (to znamená, že jedno a totéž město/obec obdrží od jednoho hlasujícího maximálně 24 hlasů denně). V průběhu jedné hodiny je však naopak možné hlasovat pro více měst a obcí. Hlasuje se vždy kliknutím na »Přidej hlas« v hlasovacím zařízení pod prezentací příslušného města/příslušné obce na portálu CZREGION.

3) Zvítězí město/obec, jež od veřejnosti získá nejvíce hlasů.

SOUTĚŽ O PRIMÁTORA/STAROSTU ČECH A MORAVY 2014

Již čtvrtým rokem portál CZREGION přináší doplňkovou soutěž o Primátora/Starostu Čech a Moravy. Letošní ročník soutěže bude ukončen 31. října. Soutěží se v kategoriích Primátor Čech a Moravy 2014 a Starosta Čech a Moravy 2014. Pokud máte zájem podpořit svého primátora/starostu, zašlete prosím krátký popis s kladnými aktivitami a úspěšnými projekty, které provedl pro vaše město/obec.

Hlavními partnery soutěží jsou: areaprint Czech Republic s. r. o. – realizátor digitálního tisku, Motomax s. r. o. – MaxReklama – reklamní agentura a tiskárna, Sympakt trade s. r. o. – prodej sportovních potřeb a trofejí. Mediálními partnery soutěží jsou: EuroZprávy.cz – zpravodajský server, Railreklam s. r. o. – reklamní agentura.

Také v letošním roce se organizátoři soutěže rozhodli hlasující občany podpořit zajímavými výhrami. Každý přihlášený uživatel, který se zaregistruje a následně hlasuje, se dostává do slosování o měsíční výhru. Výhry pro hlasující veřejnost letos věnovala ubytovací zařízení: greenYacht Hotel & Restaurant – Praha, Hotel Jesenice – Jesenice u Rakovníka, Ubytování U lamy – Krásná Lípa.

Více informací na: www.czregion.cz/ souteze/2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *