Autor
Kategorie:
Různé

Blíží se konference Mobilní platby 2012

Mobilní platby jsou horkým trendem letošního roku - osm z deseti obyvatel České republiky očekává, že bezpečnost mobilních plateb bude garantovat banka, a čtyři z deseti očekávají od banky také technickou podporu služby - vyplývá z výzkumu agentury Ipsos. O mobilních a bezkontaktních platbách se...

Mobilní platby jsou horkým trendem letošního roku – osm z deseti obyvatel České republiky očekává, že bezpečnost mobilních plateb bude garantovat banka, a čtyři z deseti očekávají od banky také technickou podporu služby – vyplývá z výzkumu agentury Ipsos. O mobilních a bezkontaktních platbách se hovoří poslední rok stále více a intenzita diskuse stoupá s jejich zaváděním na český trh. Velké banky loni reagovaly na nové požadavky zákazníků a přišly s možností bezkontaktních plateb. Jak mobilní platby vnímají samotní spotřebitelé? A jak se na ně chystají poskytovatelé včetně bank, retailerů, operátorů, IT společností, případně i dopravních firem? Na tuto otázku odpoví mezinárodní konference Mobilní platby 2012.

Konference se uskuteční 11. října v Centru současného umění DOX, Poupětova 1, Praha 7 – Holešovice. Pořadatelem je společnost Economia a její časopisy Bankovnictví a Regal.

Více informací o konferenci naleznete na: http://kas.economia.ihned.cz/cz/ v záložce Konference.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *