Autor
Kategorie:
Různé

Ceny za kvalitu ve veřejné správě se udělí v Brně

Další ročník Národní konference kvality ve veřejné správě, kterou pořádá Ministerstvo vnitra (MV), Jihomoravský kraj, Magistrát města Brna a Rada kvality ČR, se uskuteční 19.-21. února 2013 v brněnském OREA hotelu Voroněž 1. Na akci jsou zváni zástupci orgánů veřejné správy, příspěvkových...

Další ročník Národní konference kvality ve veřejné správě, kterou pořádá Ministerstvo vnitra (MV), Jihomoravský kraj, Magistrát města Brna a Rada kvality ČR, se uskuteční 19.-21. února 2013 v brněnském OREA hotelu Voroněž 1. Na akci jsou zváni zástupci orgánů veřejné správy, příspěvkových organizací, škol a další odborníci a zájemci z praxe.

Úvodní plenární zasedání se zaměří na kvalitu ve veřejné správě a řízení u nás a v Evropě. Druhý den poběží paralelně čtyři odborné sekce – Kvalita ve veřejné správě (metody kvality CAF a ISO), Inovace ve veřejné správě (v sekci se představí vítězové cen MV), Lidské zdroje a kvalita (systematizace, organizační řád, hodnocení a osobní spisy zaměstnanců), sekce e-Government (formuláře, jejich tvorba, využití a vazba na Základní registry) a Komerční sekce (propagace nástrojů a služeb vedoucích ke zvyšování kvality). Poslední den konference je věnován tématu Jak dál zvyšovat kvalitu ve veřejné správě.

Během konference budou předány Ceny Ministerstva vnitra za kvalitu a inovaci ve veřejné správě za rok 2012. O ceny se letos uchází 38 organizací. Udělena bude i cena Personalista veřejné správy.

Podrobnosti a registrační formulář naleznete na www.kvalitavs.cz/brno-2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *