Autor
Kategorie:
Správa a rozvoj

Černou louku ovládne cestovní ruch

V silné konkurenci turistických míst a volnočasových aktivit je nutné dávat o sobě stále vědět a posilovat povědomí o své nabídce. Možností, jak se prezentovat, je mnoho. Jednou z nich je již 16. ročník výstav Dovolená a Region a 2. ročník výstavy Lázeňství, které se společně budou konat ve dnech...

V silné konkurenci turistických míst a volnočasových aktivit je nutné dávat o sobě stále vědět a posilovat povědomí o své nabídce. Možností, jak se prezentovat, je mnoho. Jednou z nich je již 16. ročník výstav Dovolená a Region a 2. ročník výstavy Lázeňství, které se společně budou konat ve dnech 8.-10. března 2013 na ostravském Výstavišti Černá louka.

Výstavy Dovolená a Region jsou nejvýznamnější událostí podporující oblast cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji. Představí širokou nabídku služeb cestovních kanceláří, agentur a hotelových komplexů v zahraničí, a zároveň domácích turistických destinací, festivalů, lázeňských měst a komplexů, historických a kulturních památek z Moravy i celé ČR, ale i ze Slovenska, Polska a Maďarska.


Loni si tyto výstavy prohlédlo bezmála 11 tisíc návštěvníků, a Dovolená a Region, Lázeňství se tak zařadily mezi nejúspěšnější a nejnavštěvovanější akce na Výstavišti Černá louka v Ostravě.

Již 8. března se v rámci Dovolená a Region bude konat konference Příležitosti pro rozvoj cestovního ruchu v ČR a Moravskoslezském kraji v novém programovacím období EU 2014+. Souběžně se uskuteční výstava Svatba a letos poprvé 3. Ostravský knižní veletrh.

 

Výstavy Dovolená, Region a Lázeňství

Všechny se uskuteční už 8.-10. 3. 2013 na Výstavišti Černá louka v Ostravě.

Organizátor – Ostravské výstavy, a. s., zve k prezentaci i města a obce, aby se na výstavách představily konkrétním reálným zájemcům svými historickými památkami a dalšími architektonickými skvosty, přírodními zajímavostmi či jinými turistickými atraktivitami. Kvalitu akcí dokazují svou pravidelnou účastí nejvýznamnější firmy působící v cestovním ruchu nejen v Moravskoslezském kraji, ale v celé České republice.

Čtenáři časopisu Moderní obec obdrží na základě této nabídky slevu 20 %.

ZDROJ: OSTRAVSKÉ VÝSTAVY, A. S.

Z loňského ročníku výstav Dovolená a Region.

ILUSTRAČNÍ FOTO: ARCHIV

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *