Chcete si v klidu mimo davy prohlédnout Senát? Přihlašte se do soutěže Komunální politik roku 2015!

Vítězové jednotlivých kategorií soutěže Komunální politik roku 2015 budou moci na mimořádnou prohlídku sídla horní parlamentní komory v Praze přivést tři desítky svých spoluobčanů.

Při svém včerejším organizačním dolaďování soutěže Komunální politik roku 2015 s předsedou Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu Parlamentu ČR RNDr. Milošem Vystrčilem ředitel vydavatelství Profi Press Ing. Martin Sedláček a šéfredaktor Moderní obce Mgr. Ivan Ryšavý získali od pana senátora i zajímavý příslib. Vítězové všech osmi soutěžních kategorií budou moci – po předchozí domluvě se senátním výborem – přivést ve sjednaném termínu do sídla horní parlamentní komory na její prohlídku tři desítky občanů své obce, města – ať už půjde například o nejlepší žáky, obyvatele místního zařízení pro seniory,  spolupracovníky z radnice nebo další zájemce.

Kancelář Senátu pořádá prohlídky Valdštejnského, Kolovratského a Malého Fürstenberského paláce sice poměrně pravidelně, ale v tomto případě by šlo o zvlášť organizované exkurze mimo běžné dny pro veřejnost.

Další důvod, proč se do soutěže přihlásit se zajímavým projektem…*

/rš/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *