Dnes vyšlo další číslo elektronického newsletteru Moderní obce

Newsletter Moderní obce vychází každé dva týdny a jeho aktuální vydání i tentokrát obsahuje tradiční přehled konferencí a seminářů, které se uskuteční v nejbližších týdnech a jež by mohly zajímat čtenáře Moderní obce. Seznamuje rovněž s novinkami v soutěži Komunální politik roku 2015.

Jak se v té souvislosti v newsletteru uvádí, jedna z nejdůležitějších informací o soutěži Komunální politik roku 2015 zní:

Pro účast v soutěži plně postačí přihláška spolu s krátkým popisem již uskutečněného projektu a s jeho fotodokumentací – to vše na pouhých třech až pěti stránkách. Na nich je pak třeba přiblížit, co projektu předcházelo a proč vznikl, charakterizovat jeho historii a to, jak byl přijat veřejností, zhodnotit konkrétní výsledky projektu a uvést osobnost, která se o myšlenku projektu nejvíce zasadila, stála u jeho zrodu i prosazení a byla rovněž „duší“ jeho realizace.


Vůbec tedy nejde o složitou, administrativně náročnou činnost jako třeba v případě žádostí o dotace z evropských či národních zdrojů.*

K bezplatnému odběru elektronického newsletteru Moderní obce se lze přihlásit zde: http://profipress.us9.list-manage2.com/subscribe.

/rš/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *