Autor
Kategorie:
Různé

Do Českých 100 Nejlepších patří i sedláci

Titul LADY PRO v 18. ročníku soutěže Českých 100 Nejlepších společnosti Comenius patří předsedkyni Asociace soukromého zemědělství na Pelhřimovsku Květa Mošnová. Oceněna byla i firma čestného předsedy ASZ ČR Stanislava Němce - Němcova selská mlékárna Radonice (okr. Praha-východ), a také farma...

Titul LADY PRO v 18. ročníku soutěže Českých 100 Nejlepších společnosti Comenius patří předsedkyni Asociace soukromého zemědělství na Pelhřimovsku Květa Mošnová. Oceněna byla i firma čestného předsedy ASZ ČR Stanislava Němce – Němcova selská mlékárna Radonice (okr. Praha-východ), a také farma rodiny Mejsnarových v Kunčicích nad Labem.

»Toto ocenění by si zasloužily všechny manželky sedláků, které si prošly těžkostmi při obnově soukromého hospodaření před dvaceti lety. Ty, jež jsou do něj zapojeny aktivně, ale i ty, jež jsou pro své muže nenahraditelnou oporou,« řekla při přebírání titulu LADY PRO Květa Mošnová.


V kategorii Zemědělství a potravinářství byla oceněna firma čestného předsedy ASZ ČR Stanislava Němce – Němcova selská mlékárna Radonice.

FOTO: ARCHIV ASZ ČR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *