Sázíme stromy - Vendolí na Svitavsku

Do letošního ročníku soutěže Komunální politik roku 2017 jako první vstoupil starosta obce Vendolí

Projekt Sázíme stromy z Vendolí na Svitavsku byl jako první přihlášen do letošního ročníku soutěže Komunální politik roku 2017 starostou obce Vladimírem Buchtou. Projekt je zařazen do soutěžní kategorie Veřejná zeleň.

Co mají společného starosta Havlíčkova Brodu Jan Tecl, starosta Zruče nad Sázavou Martin Hujer a starosta Vendolí na Svitavsku Vladimír Buchta?
Každý z nich svou přihláškou či nominací otevřel příslušný ročník soutěže Komunální politik roku.
Pan Jan Tecl nás svou první přihláškou povzbudil v roce 2015 – a nikdo mu už nevezme neformální titul vůbec prvního soutěžícího v celé, letos už tříleté historii soutěže.
Pan Martin Hujer projevil jako první důvěru v naši soutěž v loňském, již druhém ročníku.
A letos – ve třetím ročníku soutěže – jako prvního v soutěži evidujeme od předvčerejška pana Vladimíra Buchtu. Přihlásil se s projektem Sázíme stromy, který je zařazen do soutěžní kategorie Veřejná zeleň.
Pravidla soutěže a on-line přihlášku do ní najdete na www.komunalnipolitikroku.cz.

Přihlašovat či nominovat projekty i s osobnostmi z řad komunálních politiků, kteří za těmito projekty stojí, je možné do sedmi soutěžních kategorií: Sociální projekt roku, Děti a rodiče, Sport a veřejné zdraví, Kulturní a vzdělávací činnost, Odpadové hospodářství, Veřejná zeleň a Utváření veřejného prostoru.
Budeme se radovat z každé přihlášky či nominace, kterou nám pošlete. Vyplnění přihlášky nebo nominace je určitě mnohem, mnohem snazší než žádost o jakýkoliv grant či dotaci.*

IVAN RYŠAVÝ,

šéfredaktor Moderní obce
Na snímku: Z projektu Sázíme stromy ve Vendolí na Svitavsku

Foto: Archiv obce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *