01.01.1970 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Evropská přehlídka veřejné dopravy

Pod patronací viceprezidenta Evropské komise Jacques Barrota se uskuteční 10. až 12. června v Paříži 3. evropský veletrh veřejné dopravy a mobility Transports Publics 2008. Pořádá ho profesní společnost na dopravu GIE objektif transport public. Letošní ročník se zaměří především na alternativní...

Pod patronací viceprezidenta Evropské komise Jacques Barrota se uskuteční 10. až 12. června v Paříži 3. evropský veletrh veřejné dopravy a mobility Transports Publics 2008. Pořádá ho profesní společnost na dopravu GIE objektif transport public.

Letošní ročník se zaměří především na alternativní způsoby dopravy osob (kolo, spolujízda apod.) včetně vlivu na životní prostředí a ekonomiku. Zároveň se bude jako jediný evropský odborný veletrh zabývat veškerou osobní dopravou, ať už městskou, příměstskou či regionální.

Na veletrhu se představí zhruba 200 nejvýznamnějších hráčů v oblasti osobní dopravy. Budou to nejen výrobci autobusů, kolejových vozidel a komponentů, ale i dopravní společnosti, projekční kanceláře, dodavatelé řídicích a informačních systémů, softwarové firmy a firmy specializované na alternativní pohony a dopravní systémy. Očekává se účast 10 tisíc návštěvníků, převážně ze sektoru veřejné dopravy, místní a státní správy. Pro snazší orientaci bude k dispozici zvláštní trasa Inovace.

Inovace a poslední novinky budou prezentovány i na webu veletrhu (www.transportspublics-expo.com). Rovněž budou udělena ocenění za inovaci ve veřejné dopravě Innovation awards.

Čestnými hosty veletrhu budou dopravní podniky CARRIS Lisabon a STIB Brusel.

Vstupenky zdarma/předregistraci a další informace Vám poskytnou na e-mail: active@telecom.cz, tel.: 222 518 587.

/sk/

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down