Facebookový profil Moderní obce už má tři sta fanoušků

Již tři stovky návštěvníků facebookového profilu Moderní obce kliknutím na něj potvrdilo, že se jim tento profil líbí. Z poslední doby největší dosah (339) zaznamenal příspěvek o vyhlášení naší soutěže Komunální politik roku 2015, který jsme na facebookový profil zařadili 14. května.

Na adrese: https://www.facebook.com/ModerniObec se však velké pozornosti těšilo i avízo (25. 5.) na zcela novou největší čističku vzduchu v Česku, která v Kladně ročně vyčistí více než 3,5 miliardy (!) kubíků vzduchu. S podobným kladným ohlasem se setkalo rovněž upozornění na to, že 27. května byl vydán nejnovější elektronický newsletter Moderní obce. Velice úspěšný byl také příspěvek z letošního 17. března  o vyhodnocení výsledků vzdělávacího programu pro žáky a středoškoláky DOODPADU aneb Co do kanalizace nepatří. Předpokládáme, že jej četli zejména středoškolští autoři projektů, s nimiž do programu vstupovali a které byly oceněny 19. března v Českých Budějovicích společností ENERGIE AG Bohemia a jejími dceřinými společnostmi.

Na našem facebookovém profilu nevyužíváme placené podpory příspěvků. Mezi fanoušky převládají muži (56 %), přičemž jejich  gros se rekrutuje z věkové kategorie 25–34 let (muži 22 %, ženy 14 %). Nejvíce fanoušků máme v Praze (105), za níž následuje Brno a jižní Morava (20). Facebookový profil Moderní obce si čtou i lidé na Slovensku, ve Francii, Bosně a Hercegovině, v Norsku, Izraeli, Spojených státech amerických, Rakousku i Spojeném království Velké Británie a Severního Irska.*

Děkujeme vám všem. Prosíme, zachovejte nám přízeň i v budoucnu!

redakce Moderní obce

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down