Autor
Kategorie:
Různé

Fond ASEKOL letos udělí další granty

Nezisková organizace ASEKOL vyhlásila pátý ročník grantového řízení Fondu ASEKOL. Obce, kraje, nevládní neziskové organizace a provozovatelé sběrných dvorů v něm mohou požádat o finanční příspěvek pro projekty zaměřené na zlepšení efektivity sběru elektroodpadu. Od roku 2008 podpořil Fond ASEKOL už...

Nezisková organizace ASEKOL vyhlásila pátý ročník grantového řízení Fondu ASEKOL. Obce, kraje, nevládní neziskové organizace a provozovatelé sběrných dvorů v něm mohou požádat o finanční příspěvek pro projekty zaměřené na zlepšení efektivity sběru elektroodpadu. Od roku 2008 podpořil Fond ASEKOL už 149 projektů, mezi něž rozdělil bezmála 11 mil. Kč. Letos bude objem finanční podpory opět v rozsahu několika milionů.

Žádost o grant je třeba poslat do 2. dubna na adresu sídla společnosti ASEKOL. Přihlášky se podávají pomocí předepsaného formuláře, který je spolu s doplňujícími informacemi k dispozici na www.asekol.cz v sekci Fond ASEKOL. V dubnu budou žádosti vyhodnoceny, v květnu dojde k vyhlášení výsledků a už v červnu k podpisu smluv. ASEKOL očekává, že podpořené projekty budou uskutečněny ještě letos.

Loni hledaly podporu hlavně obce, města a provozovatelé sběrných dvorů, přišlo i několik žádostí neziskových organizací. Nejčastější žádosti zněly na zabezpečení sběrného dvora, zejména pomocí kamerového systému.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *