Autor
Kategorie:
Téma měsíce

Fórum a veletrh pro personalisty

Množství zajímavých informací nabídne ve dnech 11.-12. prosince konference Fórum personalistů pořádaná v Praze společně s odborným veletrhem pro řízení a rozvoj lidských zdrojů »proHRexpo«. Na programu konference budou např. témata: kvalita vztahu se zaměstnavatelem a péče o zaměstnance, podpora...

Množství zajímavých informací nabídne ve dnech 11.-12. prosince konference Fórum personalistů pořádaná v Praze společně s odborným veletrhem pro řízení a rozvoj lidských zdrojů »proHRexpo«.

Na programu konference budou např. témata: kvalita vztahu se zaměstnavatelem a péče o zaměstnance, podpora inovačního postoje a kreativity zaměstnanců, motivace, podpora angažovanosti a týmová spolupráce, age management, navyšování kvality služeb a prozákaznický přístup, spojení leadershipu a firemní kultury či agenturní zaměstnávání.

Veletrh s doprovodným programem nabídne přehled trendů a inovativních služeb v oblasti personalistiky. Podrobněji na: http://www.konference.cz/akce/detail-2514-Forum-personalistu-2012.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *