Autor
Kategorie:
Různé

Hrdinům letošních povodní patřil děkovný koncert

Tisíce hasičů a dalších záchranářů z celé republiky se v říjnu sešly na letňanském letišti v Praze na děkovném koncertu Povodně 2013. Byl věnován všem, kteří se aktivně podíleli na záchraně životů, ochraně zdraví a majetku během letošních červnových povodní. »Alespoň touto cestou bych ještě jednou...

Tisíce hasičů a dalších záchranářů z celé republiky se v říjnu sešly na letňanském letišti v Praze na děkovném koncertu Povodně 2013. Byl věnován všem, kteří se aktivně podíleli na záchraně životů, ochraně zdraví a majetku během letošních červnových povodní.

»Alespoň touto cestou bych ještě jednou chtěl poděkovat všem, kdo jakýmkoliv způsobem letos v červnu pomáhali při ničivých povodních. Nedovedu si představit, jak bychom dokázali velkou vodu ustát bez obětavých lidí ze složek záchranného systému, ale i dobrovolníků,« uvedl při zahájení koncertu 1. náměstek primátora hl. m. Prahy Jiří Vávra. Ten také spolu se zástupci Asociace lodního průmyslu předal pražským hasičům záchranný člun, který by jim měl nahradit plavidlo zničené během povodní.

Děkovný koncert byl uspořádán časopisem Rescue Report ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem ČR, Policií ČR, Letištěm Praha Letňany a Městskou částí Praha – Letňany.

Součástí programu bylo také předání nového záchranného člunu pražským hasičům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *