Autor
Kategorie:
Různé

Informační systém o VZ rozšířil služby

Ministerstvo pro místní rozvoj jako správce Informačního systému o veřejných zakázkách zavedlo v září novou službu, jež umožňuje vydávání elektronických výpisů ze Seznamu kvalifikovaných dodavatelů. Seznam vede MMR v souladu se zákonem č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách. Na základě podané...

Ministerstvo pro místní rozvoj jako správce Informačního systému o veřejných zakázkách zavedlo v září novou službu, jež umožňuje vydávání elektronických výpisů ze Seznamu kvalifikovaných dodavatelů.

Seznam vede MMR v souladu se zákonem č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách. Na základě podané žádosti jsou do něj zapisováni dodavatelé, kteří prokázali splnění základních a profesních kvalifikačních předpokladů podle zmíněného zákona.

Výpis ze seznamu snižuje administrativní zátěž na straně dodavatele, který pro potřeby každého zadávacího řízení nemusí opakovaně zajišťovat potvrzení příslušných orgánů (např. České správy sociálního zabezpečení, Finančního úřadu apod.). Výpisy se poskytují bezplatně prostřed-nictvím webu: www.isvz.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *