Autor
Kategorie:
Různé

Inovační sociální projekty mohou podávat také obce

Novátorské a nápadité sociální projekty ocení soukromá rakouská nadace Unruhe (Neklid) v mezinárodní soutěži SozialMarie 2012, do níž lze letos poprvé přihlásit projekty z celého území ČR. Sociální inovace představují nová řešení a koncepty problémů, jež úspěšně reagují na sociální výzvy a jsou...

Novátorské a nápadité sociální projekty ocení soukromá rakouská nadace Unruhe (Neklid) v mezinárodní soutěži SozialMarie 2012, do níž lze letos poprvé přihlásit projekty z celého území ČR. Sociální inovace představují nová řešení a koncepty problémů, jež úspěšně reagují na sociální výzvy a jsou dotčenými společenskými skupinami přijímány. Mohou se vztahovat k sociální problematice jako takové, k sociálnímu i komerčnímu podnikání, k veřejné správě, či řešit vzájemné vztahy. Uzávěrka projektů je 5. února 2013 a výsledky budou slavnostně vyhlášeny 1. května ve Vídni.

Veškeré informace včetně databáze projektů přihlášených a oceněných v minulých ročnících najdete na stránkách www.sozialmarie.org/vyzva. Kontaktní osobou pro ČR je Petra Abrahamova: petra.abrahamova@sozialmarie.org, tel.: 605 287 079.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *