Autor
Kategorie:
Ekonomika

Investory může přivést i newsletter

Už od roku 2007 Útvar koncepce a rozvoje města Plzně spolu s World Trade Center Pilsen vydává dvakrát ročně v anglicko-české verzi elektronický newsletter pro investory. Děje se tak ve spolupráci s Plzeňským krajem, BIC Plzeň, Regionální rozvojovou agenturou Plzeňského kraje a regionální kanceláří...

Už od roku 2007 Útvar koncepce a rozvoje města Plzně spolu s World Trade Center Pilsen vydává dvakrát ročně v anglicko-české verzi elektronický newsletter pro investory. Děje se tak ve spolupráci s Plzeňským krajem, BIC Plzeň, Regionální rozvojovou agenturou Plzeňského kraje a regionální kanceláří CzechInvestu pro Plzeňský kraj.

Nejnovější vydání elektronického news-letteru mj. ozřejmuje roli World Trade Center Pilsen při hledání nových obchodních partnerů v zahraničí pro firmy působící v Plzni a celém kraji. Newsletter však také komentuje novelu zákona o investičních pobídkách, informuje o novostavbě výrobní, vývojové a administrativní haly v Sušici (investorem byla společnost Compo Tech PLUS), která čerstvě získala titul Stavba roku Plzeňského kraje 2011, a představuje i některé nové projekty, které brzy doplní kulturní zázemí v krajské metropoli a mohou se stát i pomyslným jazýčkem na vahách při rozhodování možných investorů, do kterého města v České republice vstoupit.

Více na www.ukr.plzen.eu (aktuality – newsletter Investments in the Pilsen Region 1/2012).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *