Vložil
Kategorie:
Různé
Štítky:

Jablonecké slavnosti piva klepou na dveře

Poslední prázdninovou sobotu 27. srpna bude centrum Jablonce patřit pivním slavnostem. Historicky první pivní slavnosti pořádá statutární město Jablonec nad Nisou ve spolupráci s Pivovarem Svijany a společností Sundisk v rámci letošních oslav 150. výročí povýšení Jablonce na město. Slavnosti začínají ve 13 hodin, symbolické narážení se plánuje v 18:45 na Mírovém náměstí.

Pivní stany zaplní náměstí před radnicí i venkovní areál Eurocentra, Dolní náměstí bude patřit dětem. Na malé i velké návštěvníky Jabloneckých slavností piva čekají soutěže o ceny, bike trialové exhibice, bohatý kulturní program a samozřejmě pivo a občerstvení. „Čepovat se budou svijanská piva, Rohozec a náchodský Primátor,“ prozradil vedoucí obchodního oddělení Pivovaru Svijany Vratislav Žitka.

O kulturní program a organizaci slavností se postaral jablonecký Sundisk. „Připravili jsme program tak, aby mohly přijít celé rodiny. Děti se jistě nebudou nudit na Dolním náměstí u pohádek a soutěží, pro dospělé návštěvníky všech věkových kategorií jsme připravili hudební program i soutěže o zajímavé ceny. Vyhrát bude možné samozřejmě pivo, ale třeba i letošní Jablonecká jablkovice,“ láká k soutěžím Martin Bauer ze Sundisku.

„Věřím, že nám počasí bude přát a první ročník Jabloneckých slavností piva se vydaří, bylo by pěkné v roce oslav založit novou tradici,“ uvažuje nahlas primátor Petr Beitl, který krátce před zahájením hlavního večerního programu na Mírovém náměstí slavnostně narazí sud piva.*

Program a podrobnosti na:

http://www.mestojablonec.cz/redakce/index.php?rok=2016&mesic=8&den=27&lanG=cs&detail=4139&subakce=events

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *