17.02.2023 | 12:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jak chytře rozvíjet města a obce s pomocí moderních technologií a s ohledem na krajinu

Již 8. ročník konference „Smart city v praxi“ se koná 21. března 2023 na výstavišti v Brně jako doprovodný program veletrhu AMPER 2023.Konference je určena především zástupcům měst, městských služeb a veřejných organizací, příp. školám.

Obsah konference vychází ze základního pojetí smart city jakožto konceptu strategického řízení města, obce či regionu, při němž jsou využívány moderní technologie spolu se zelenou infrastrukturou s cílem zvýšit kvalitu života občanů, tím zvýšit atraktivitu daného sídla pro bydlení a podnikání, a následně tak zvýšit jeho ekonomickou úroveň. Důraz je přitom kladen na systematický přístup a strategický pohled. Realizace konceptu smart city zároveň často cílí na „neviditelnou infrastrukturu“ měst, jako například systémy pro efektivní správu městského a obecního majetku.

Na konferenci se dozvíte, na co si dát pozor při realizaci Vašich projektů, a také příklady dobré či méně dobré praxe. Představí se zde moderní technologie, které pomáhají městu být příjemným místem k životu, a následně hospodářsky prosperovat. Nebudou zde chybět zástupci Ministerstva pro místní rozvoj ČR, Brna a Prahy – OICT.*

Další informace o partnerech konference a programu a registrace zde:

https://www.smartcityvpraxi.cz/konference43.php

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down