Autor
Kategorie:
Různé

Jaké změny lze letos čekat při zadávání veřejných zakázek?

Katedra ekonomiky a řízení ve stavebnictví Stavební fakulty ČVUT Praha připravuje na 22. 2. seminář Zadávání veřejných zakázek ve stavebnictví - Co přinese novela v roce 2012. Seminář je určen zejména pro pracovníky investorských útvarů státní správy a samosprávy i soukromého sektoru, pracovníky...

Katedra ekonomiky a řízení ve stavebnictví Stavební fakulty ČVUT Praha připravuje na 22. 2. seminář Zadávání veřejných zakázek ve stavebnictví – Co přinese novela v roce 2012. Seminář je určen zejména pro pracovníky investorských útvarů státní správy a samosprávy i soukromého sektoru, pracovníky stavebních firem, projekčních a inženýrských kanceláří, konzultačních a poradenských organizací, jednatele developerských organizací, projektové manažery a právníky. Novela zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, jejímž hlavním cílem je zvýšit transparentnost a omezit korupční potenciál zadávání veřejných zakázek, nastolí v mnoha směrech nejzávažnější změny zákona od jeho přijetí v roce 2006. Lektorem bude Mgr. David Dvořák, LL.M., partner advokátní kanceláře MT Legal a jeden ze spoluautorů zákona č. 137/2006 Sb., který spolupracuje i s redakcí časopisu Moderní obec.

Kontaktní osobou pro zájemce o účast na akci je doc. Ing. Václav Jelen, CSc. (tel.: 224 354 531, e-mail: jelen@fsv.cvut.cz.)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *