Kalendárium

18.-19. 3., Praha 6 Masarykova kolej, Thákurova 1 Obnova památek na téma kovové konstrukce a prvky Už 14. ročník konference s exkurzemi a doprovodnou výstavou se bude věnovat tématu kovové konstrukce a prvky. Akci akreditovanou pro vzdělávání úředníků pořádá STUDIO AXIS ve spolupráci s NPÚ, ČNK...

18.-19. 3., Praha 6

Masarykova kolej, Thákurova 1

Obnova památek na téma kovové konstrukce a prvky

Už 14. ročník konference s exkurzemi a doprovodnou výstavou se bude věnovat tématu kovové konstrukce a prvky. Akci akreditovanou pro vzdělávání úředníků pořádá STUDIO AXIS ve spolupráci s NPÚ, ČNK ICOMOS a FA ČVUT.

Program je k dispozici a registrace probíhá na: www.studioaxis.cz.

25. 3., Praha 1

ČSVTS, Novotného lávka 5

Ochrana a bezpečné zhodnocování financí obcí a měst

Seminář představí vhodné nástroje k bezpečnému zhodnocování financí a investic místní samosprávy a zorientuje účastníky v rizicích i příležitostech na kapitálových trzích. Podrobně se tam rozeberou i chyby, jichž se v této oblasti města a obce dopouštějí, a přednesou se praktická doporučení doprovázená ukázkami portfolií z praxe.

Více informací na: www.cityfinance.cz.

28.-30. 3., Kochel am See

Georg-von-Volmar-Akademie

Jak na česko-německou spolupráci

Hledáte partnerské město nebo organizaci na německé straně? Jak spolupráci začít, jak ji financovat a jak překonat její nástrahy, se dozvíte ve vzdělávacím programu Georg-von-Volmar-Akademie v bavorském městě Kochel am See.

Účast je pro české zájemce zdarma a překlad do češtiny zajištěn.

Přihlášky: info@baraprochazkova.cz či www.vollmar-akademie.de/bildungsangebote, Sekce Bildungsangebote, Seminarprogramm.

15. a 16. 4., Hradec Králové

Kongresové centrum Aldis

Energetické fórum Královéhradeckého a Pardubického kraje

Na fóru se mj. bude diskutovat mezi odběrateli energií, dodavateli i státní správou a samosprávou o tom, co by měla krajská energetická koncepce obsahovat a jak by měla reagovat na státní koncepci a naopak.

Podrobnosti včetně přihlášky jsou na: http://www.teplarenske-dny.cz/cs/energeticke-forum.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *