Kalendárium

25. 2., Náměšť nad Oslavou Česko-rakouské centrum pro rozvoj podnikání seminář pro začínající provozovatele komunitních kompostáren Na semináři se proberou podrobně všechny oblasti správné praxe kompostování, přičemž součástí programu budou i praktická cvičení a exkurze do kompostárny. Účastníci...

25. 2., Náměšť nad Oslavou

Česko-rakouské centrum pro rozvoj podnikání

seminář pro začínající provozovatele komunitních kompostáren

Na semináři se proberou podrobně všechny oblasti správné praxe kompostování, přičemž součástí programu budou i praktická cvičení a exkurze do kompostárny. Účastníci akce rovněž obdrží dárek zdarma: Metodiku správné kompostářské praxe – podrobný návod, jak provozovat kompostárnu bez obav z postihů.

Další informace včetně přihlášky jsou na: http://www.zeraagency.eu/.

25. 2., Praha 7

STUDIO AXIS – Centrum vzdělávání ve stavebnictví, Argentinská 38 (nová adresa)

seminář Stavební zákon – velká novela v řízeních o umístění, povolení a užívání staveb, účinná od 1. 1. 2013

Výklad bude zaměřen především na stavební řízení a územní řízení, ohlašování a povolování staveb, vznik práva k užívání stavby, odpovědnost osob při přípravě, realizaci a užívání stavby, atd. Součástí výkladu budou i nové prováděcí vyhlášky.

Bližší informace k programu a přihláška jsou na: www.studioaxis.cz.

25. 2., Liberec

Krajský úřad Libereckého kraje

konference Asistenti pedagoga pro žáky se sociálním znevýhodněním

Akci pořádá KÚ Libereckého kraje ve spolupráci s Agenturou pro sociální začleňování. Určena je především základním školám a jejich zřizovatelům. Přihlásit se je možné do 11. 2. na e-mailu: vaclav.strouhal@kraj-lbc.cz.

Více na: www.socialni-zaclenovani.cz.

28. 2. a 1. 3., Wels v Rakousku

Veletržní areál

Zájezdy na známý rakouský veletrh s odborníky z Energy Centre České Budějovice

Energy Centre i letos vypraví ve dvou termínech autobus na jednodenní zájezdy na největší rakouský veletrh zaměřený na TZB a stavby a rekonstrukce budov s akcentem na úspory energií.

Více informací o veletrhu naleznete na: www.energiesparmesse.at. Přihlášku s informacemi o autobusových zájezdech na: www.eccb.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *