Kalendárium

10. 12., Praha místo bude upřesněno seminář Odměňování zaměstnanců ve veřejné správě - aktuality a praxe Cílem akce je poskytnout informace o odměňování zaměstnanců, zařazování zaměstnanců do platových tříd včetně postupu při určování platového tarifu. Více informací včetně elektronické přihlášky...

10. 12., Praha

místo bude upřesněno

seminář Odměňování zaměstnanců ve veřejné správě – aktuality a praxe

Cílem akce je poskytnout informace o odměňování zaměstnanců, zařazování zaměstnanců do platových tříd včetně postupu při určování platového tarifu.

Více informací včetně elektronické přihlášky na: http://www.aliaves.cz.


16. 12., Praha

Novotného lávka 5

seminář Ochrana ovzduší podle zákona č. 201/2012 Sb.

Akce určená pro vlastníky a provozovatele vodárenské infrastruktury se soustředí na témata: Legislativa k ochraně ovzduší, Využití aktuálních předpisů v ochraně ovzduší a jejich praktické aplikace v každodenní praxi vodohospodáře a Praktické zkušenosti s legislativou ochrany ovzduší z pohledu provozovatele vodárenské infrastruktury.

Podrobné informace k programu jsou na: www.sovak.cz.

19. 12., Hradec Králové

Hotel Černigov

kurz Roční účetní závěrka 2013 pro ÚSC a DSO

Kurz je určen účetním obcí a finančních odborů měst a kontrolním pracovníkům úseku vnitřního kontrolního systému ÚSC. Jeho účastníci se seznámí s platnou legislativou, změnami a jejich dopady do roční účetní závěrky 2013. Vysvětlí se problematika zpracování závěrky, účetní postupy, výkazy.

Více na: www.obecuctuje.cz/kurzy.php.

13. 12., České Budeějovice

Krajský úřad, U Zimního stadionu 2

seminář Kalkulace vodného a stočného

Jako témata semináře mj. zazní: Pravidla pro stanovení cen pro vodné a stočné, Financování obnovy a investic do infrastruktury prostřednictvím pronájmu, Jak nastavit smlouvy s provozovateli z pohledu obce apod.

Více informací pod odkazem Semináře na: www.smojk.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *