Kalendárium

11.-13. 10., Kochel am See u Mnichova Seminář Spolupráce přes hranice Na česko-německém semináři, který pořádá nezisková organizace Georg von Vollmar Akademie e. V., zaznějí informace, jak najít německého partnera, jak financovat mezinárodní spolupráci, jak si dlouhodobě udržet kontakt i jak...

11.-13. 10., Kochel am See u Mnichova

Seminář Spolupráce přes hranice

Na česko-německém semináři, který pořádá nezisková organizace Georg von Vollmar Akademie e. V., zaznějí informace, jak najít německého partnera, jak financovat mezinárodní spolupráci, jak si dlouhodobě udržet kontakt i jak úspěšně překonat kulturní rozdíly (možnost tlumočení).

Program a přihláška jsou na: www.vollmar-akademie.de/bildungsangebote.

15. 10., Praha 9

STUDIO AXIS – Centrum vzdělávání ve stavebnictví, Lisabonská 4

Stavební zákon – velká novela

Výklad k novele stavebního zákona účinné od 1. 1. 2013 bude zaměřen především na stavební řízení a územní řízení, ohlašování a povolování staveb, vznik práva k užívání stavby, odpovědnost osob při přípravě, realizaci a užívání stavby atd. Součástí výkladu budou i nové prováděcí vyhlášky.

Podrobné informace k programu a přihláška jsou na: www.studioaxis.cz.

30. 10., Praha 8

vydavatelství Economia, Pernerova 47

Restartujte svoji manažerskou kariéru

Seminář je určen těm, kdo mají pocit, že už delší dobu stagnují v nynější pozici a manažerská práce je baví pořád méně, přičemž čas utíká a nic se neděje.

Program a elektronickou přihlášku najdete na: www.economia.cz pod odkazem Konference a semináře.

14.-15. 11., Žatec

Chrám chmele a piva

Konference PROPAMÁTKY – Obnova a využívání historických pivovarů

Součástí setkání bude kromě přednášek i doprovodný program, který představí žatecké kulturní dědictví spojené s oborem pivovarnictví, např. prohlídkou komplexu sušáren a skladů chmele, tamních pivovarů či Chmelařského institutu a muzea.

Program a možnost registrace: http://konference.propamatky.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *