Kalendárium

12. 9., Praha 1 Kongresové centrum ČNB, Senovážné nám. 30 Rozpočet a finanční vize měst a obcí Na tradiční konferenci zástupci ÚSC ob- drží potřebné informace k sestavení roz- počtů svých obcí a měst na rok 2014 a seznámí se s riziky i příležitostmi financí s ohledem na pravděpodobnou budoucnost...

12. 9., Praha 1

Kongresové centrum ČNB,

Senovážné nám. 30

Rozpočet a finanční vize měst a obcí

Na tradiční konferenci zástupci ÚSC ob- drží potřebné informace k sestavení roz- počtů svých obcí a měst na rok 2014 a seznámí se s riziky i příležitostmi financí s ohledem na pravděpodobnou budoucnost české ekonomiky.

Detailní program a přihláška jsou na: www.cityfinance.cz.

26. 9., Praha 9

Studio AXIS – Centrum vzdělávání ve stavebnictví, Lisabonská 4

Nájemní smlouvy podle nového občanského zákoníku od ledna 2014

Na semináři se proberou nájmy bytů a domů i komerčních prostor podle nového občanského zákoníku, použití nové právní úpravy na již uzavřené nájemní smlouvy atd.

Podrobné informace k programu včetně přihlášky jsou na: www.studioaxis.cz.

3. 10., Plzeň

Angelo Hotel Plzeň, U Prazdroje 6

IX. setkání starostů a místostarostů Plzeňského kraje

Akce se uskuteční pod záštitou hejtmana Milana Chovance, který probere aktuální dění v kraji. Stěžejním tématem budou letošní změny ve struktuře české finanční správy a nové kompetence krajských finančních úřadů. Hovořit se bude i o nejčastějších pochybeních v obecně závazných vyhláškách o místních poplatcích, v územních plánech obcí, při regulaci hazardu, hospodaření veřejných rozpočtů, nakládání s daňovými příjmy atd.

Program a přihlášku najdete na: www.regionservis.cz.

16.-17. 10., Kurdějov

Hotel Vinař Kurdějov (okr. Břeclav)

Obec, Městys, Město

Dvoudenní blok aktuálních přednášek uspořádaný advokátkou Mgr. Janou Zwyrtek Hamplovou se uskuteční na téma Aplikace nového občanského zákoníku pro praxi obcí a měst s doplňujícím tématem Právnické osoby obcí a měst.

Více informací o programu a přihlášku najdete na: www.municipal-centrum.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *