Kalendárium

21. 8., Český Krumlov Hotel Gold, Linecká 55 Národní sněm regionů soudržnosti 2013 Na konferenci se v souvislosti s novým programovým obdobím EU 2014+ bude hovořit o inovacích v managementu regionálního rozvoje, municipálním marketingu, cestovním ruchu či využití potenciálu kultury jako významného...

21. 8., Český Krumlov

Hotel Gold, Linecká 55

Národní sněm regionů soudržnosti 2013

Na konferenci se v souvislosti s novým programovým obdobím EU 2014+ bude hovořit o inovacích v managementu regionálního rozvoje, municipálním marketingu, cestovním ruchu či využití potenciálu kultury jako významného rozvojového faktoru, ale i o nových aspektech kreativních průmyslů pro rozvoj regionů.

Více na: www.narodni-regiony.cz/.

29. 8., Praha 1

Český svaz vědeckotechnických společností, Novotného lávka 5

Pracovněprávní vztahy ve veřejné správě

Účastníci interaktivního konzultačního semináře mohou lektorce – Mgr. Kristině Chrástkové z AK Tschöpl & Partner předem zaslat své dotazy k jakékoli problematice pracovněprávních vztahů v rámci ÚSC. K zaslaným dotazům bude proveden rozbor problematiky a bude vedena diskuse se všemi účastníky, jak oni řeší danou problematiku v praxi.

Podrobněji na: www.aliaves.cz.

10.-12. 9., Praha 1

Vysoká škola obchodní v Praze, Spálená 76/1430

Kurz Projektový management

pro udržitelný rozvoj

Účast na třídenním mezinárodním kurzu je pro zájemce zdarma. Zpoplatněna bude pouze zkouška, jejímž složením získají absolventi evropský certifikát, který zvýší jejich šance těžit z evropských fondů financování pro období let 2014-2020. Kurz i zkouška budou probíhat v angličtině.

Zapsat se do kurzu lze na: http://pm4esd.eu/, kde jsou o něm i bližší informace.

12. 9., Praha 1

Kongresové centrum ČNB, Senovážné nám. 30

Rozpočet a finanční vize měst a obcí

Na tradiční konferenci vystoupí významní ekonomové. Zástupci ÚSC tam obdrží potřebné informace k sestavení rozpočtů svých obcí a měst na rok 2014 a seznámí se s riziky i příležitostmi financí s ohledem na pravděpodobnou budoucnost české ekonomiky.

Podrobnosti k programu a přihláška jsou na: www.cityfinance.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *