Kalendárium

10. 7., Brno Přesné místo konání bude upřesněno při on-line registraci Rozklikávací rozpočet a rozpočtový výhled v praxi Kurz, určený starostům, manažerům, vedoucím ekonomických odborů a všem dalším zaměstnancům radnic, do jejichž kompetence patří správa rozpočtu, poskytne základní informace o...

10. 7., Brno

Přesné místo konání bude upřesněno při on-line registraci

Rozklikávací rozpočet a rozpočtový výhled v praxi

Kurz, určený starostům, manažerům, vedoucím ekonomických odborů a všem dalším zaměstnancům radnic, do jejichž kompetence patří správa rozpočtu, poskytne základní informace o problematice rozklikávacích rozpočtů a rozpočtových výhledů s prezentací realizovaných (a možnostmi připravených) řešení.

Program a on-line registrace jsou na: www.fpobk.cz/kalendar-skoleni.

11. – 12. 7., Novosedly nad Nežárkou

Kulturní dům Kolence

Komunální informatorium aneb Rodina a venkov

Na semináři pořádaném Spolkem pro obnovu venkova JČK, Svazem knihovníků a informačních pracovníků JČK, Sdružením místních samospráv JČK a obcí Novosedly nad Nežárkou se proberou témata jako Zkušenosti měst a obcí úspěšných v soutěži Obec přátelská rodině, Program obnovy rodiny a komunitní role knihoven, Aktuální situace ve venkovském prostoru – nové programovací období EU 2014-2020 či Program obnovy venkova Jihočeského kraje a návrh jeho pravidel pro rok 2014.

Více informací na: www.smscr.cz.

1. 8., Praha

Hotel Extol Inn

Ověření zvláštní odborné způsobilosti

Společnost Aliaves & Co., a. s., ve spolupráci se Sdružením tajemníků městských a obecních úřadů, o. s., připravila setkání, na němž se bude řešit zajištění přípravy úředníků na ZOZ od září 2013 v souvislosti s rušením Institutu pro veřejnou správu Praha a změnami v oblasti vzdělávání uskutečněnými Ministerstvem vnitra ČR. Akce je určena zejména tajemníkům a personalistům.

Podrobnosti k programu a přihláška na: www.aliaves.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *