Kalendárium

12. 9., Hluboká nad Vltavou hotel Záviš z Falkenštejna Jak na veřejné zakázky po 1. 4. 2012? Seminář přinese praktický a srozumitelný výklad se vzory usnesení orgánů obce, a lektorka Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová odpoví na aktuální otázky typu Jak se zakázkami, které již běží? Jak nakládat s...

12. 9., Hluboká nad Vltavou

hotel Záviš z Falkenštejna

Jak na veřejné zakázky po 1. 4. 2012?

Seminář přinese praktický a srozumitelný výklad se vzory usnesení orgánů obce, a lektorka Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová odpoví na aktuální otázky typu Jak se zakázkami, které již běží? Jak nakládat s prováděcími předpisy? Co sčítat a co sčítat nemusíme? Kdo má v obci rozhodovat? Jak zadávat a jak rušit zadání? Jak zrušit zakázku a neporušit zákon?

Více informací na: www.municipal-centrum.cz.

18. 9., Zlín

sídlo Zlínského kraje

Veřejné osvětlení – současné trendy a možnosti úspor

Seminář se v rámci mezinárodního projektu BuySmart+ koná ve spolupráci s Energetickou agenturou Zlínského kraje. Zaměří se na současný stav, vývoj a možnosti úspor ve veřejném osvětlení a možnosti financování rekonstrukce veřejného osvětlení. Vstup je zdarma, je však nutné se nejdéle do 11. 9. zaregistrovat.

Bližší informace jsou na: na www.buy-smart.info/czech.

1.-3. 10, Nové Hrady

Konferenční centrum Zámek

Národní konference Venkov 2012

V souvislosti s přípravou nových strategických dokumentů krajů a operačních programů pro období 2014-2020 se bude diskutovat o tom, kde a v čem mohou pomoci venkovské mikroregiony a MAS. Na programu budou i workshopy a exkurze, z nichž se část zacílí na projekty na rakouské straně hranice.

Registrovat se lze do 24. 9. na webu: www.venkov2012.jihoceskemas.cz, kde jsou i podrobnější informace.

2. 10., Praha

Studio AXIS

Zákon o státní památkové péči

Odborný seminář se zaměří na novely zákona o státní památkové péči a stavebního zákona a nové prováděcí předpisy, které k nim byly vydány.

Více informací na: www.studioaxis.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *