Kalendárium

- 10. 7., Ostrava, areál firmy Čapek-WinDuo Obec a její pohledávky v praxi Seminář cílí na vedoucí finančních odborů a všechny, kteří jsou zodpovědní za sledování úhrad pokut, ukládaných jednotlivými odbory a jejich vymáhání. Cílem je ukázat, jaké jsou možnosti předcházení vzniku pohledávek a...

– 10. 7., Ostrava, areál firmy Čapek-WinDuo

Obec a její pohledávky v praxi

Seminář cílí na vedoucí finančních odborů a všechny, kteří jsou zodpovědní za sledování úhrad pokut, ukládaných jednotlivými odbory a jejich vymáhání. Cílem je ukázat, jaké jsou možnosti předcházení vzniku pohledávek a jejich rychlého právního řešení, vysvětlit základní kroky správy pohledávek a následné efektivní řízení.

Více na: www.catania.cz.

30. 8., Praha 9

Příprava na autorizační zkoušky ČKAIT

Seminář Studia AXIS, Centra vzdělávání ve stavebnictví, STUDIO AXIS, je určen žadatelům o autorizace ČKAIT ve všech oborech. Cílem je zorientovat účastníky ve vybraných ustanoveních právních a technických předpisů, jež jsou nutné pro úspěšné absolvování obecné části zkoušky podle autorizačního zákona č. 360/1992 Sb.

Blíže na: www.studioaxis.cz.

10.-14. 9., Praha, Tréninkové centrum IIR

Specialista veřejných zakázek s certifikátem IIR

Certifikovaný trénink seznámí s příslušnou terminologií a současným stavem veřejného zadávání, s právy a povinnostmi všech subjektů zadávacího řízení. Provede zadávacím řízením od A do Z a poskytne příklady z praxe včetně elektronického zadávání veřejných zakázek.

Více na: www.konference.cz.

– 25.-26. 9., Pardubice, Fakulta ekonomicko-správní UP

Konference Veřejná správa 2012

Mezinárodní konference pořádaná ve spolupráci s pardubickým magistrátem poskytne prostor dlouhodobějšímu propojování poznatků z oblasti ekonomiky, managementu, ICT, teorie a praxe výkonu správní činnosti. Přihlášky se přijímají do 30. 7.

Podrobnosti na: http://konference.upce.cz/vs2012.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *