Kalendárium

7. 2., Praha, SČMVD Projednávání přestupků proti bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích úřady obcí s rozšířenou působností Na semináři se proberou základní zásady řízení o přestupcích a v tomto rámci rovněž aktuální informace, aplikační činnost, praxe ve správním úřadě, správní...

7. 2., Praha, SČMVD

Projednávání přestupků proti bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích úřady obcí s rozšířenou působností

Na semináři se proberou základní zásady řízení o přestupcích a v tomto rámci rovněž aktuální informace, aplikační činnost, praxe ve správním úřadě, správní delikty a průběh přestupkového řízení.

Více na: www.aliaves.cz.


 

9. 2., Zlín, SPŠ Zlín

Pasivní domy

Bezplatný seminář je určen pro všechny, kdo se zajímají o úspory energií nebo uvažují o stavbě či rekonstrukci domu a chtějí výrazně snížit náklady na vytápění. Týká se to i veřejných staveb.

Více na: www.hostetin.veronica.cz.

 

16. 2., Ostrava, Středisko volného času

Daňové přiznání ÚSC a PO za rok 2011

Seminář má podat informace o vlivu změn účetních předpisů pro veřejnou správu v roce 2011 na výpočet daně z příjmů právnických osob – územních samosprávných celků, příspěvkových organizací a dobrovolných svazků obcí, pro něž platí řada speciálních výjimek.

Více na: www.vcmorava.cz

 

28.-29. 2., Praha, Obecní dům

8. Národní konference kvality ve veřejné správě

Na konferenci půjde o výměnu zkušeností z oblasti zvyšování a kvality organizací veřejné správy i vzdělávání úředníků a inovací ve veřejné správě. K dalším tématům bude patřit např. také modernizace ve veřejné správě, procesní modelování stejně jako místní Agenda 21.

Více na: www.konference8q.cz

 

1. 3., Praha, Studio AXIS

Kontrolní prohlídky stavebním úřadem

Seminář se zaměří na kontrolní prohlídky stavby podle stavebního zákona č. 183/2006 Sb., a dále na povinnosti účastníků výstavby, podklady pro provádění kontrolních prohlídek, pravomoci stavebního úřadu při kontrolních prohlídkách, chyby na úrovni projektování, realizace, údržby atd.

Více na: www.studioaxis.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *