Kalendárium

12. 6., Praha 7 STUDIO AXIS - Centrum vzdělávání ve stavebnictví, Argentinská 38 Progresivní sanace historických staveb Odborný seminář se bude věnovat zejména zpevňování historických konstrukcí uhlíkatými vlákny, zpevňování kleneb, rekonstrukci komínů, repasi dřevěných prvků, odstraňování...

12. 6., Praha 7

STUDIO AXIS – Centrum vzdělávání ve stavebnictví, Argentinská 38

Progresivní sanace historických staveb

Odborný seminář se bude věnovat zejména zpevňování historických konstrukcí uhlíkatými vlákny, zpevňování kleneb, rekonstrukci komínů, repasi dřevěných prvků, odstraňování vlhkosti, povrchovým úpravám apod. Přednášet budou specialisté z ČVUT.

Podrobné informace o programu a přihláška jsou na: www.studioaxis.cz.

18. 6., Praha 1

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské nám. 31

Obce a veřejné opatrovnictví

V souvislosti s chystaným zákonem upravujícím veřejné opatrovnictví hodlá Svaz měst a obcí ČR touto odbornou konferencí vytvořit fórum pro diskusi obcí, příslušných resortů a všech dalších subjektů, které hrají zásadní roli v této oblasti.

Více o konferenci a jejím programu se dozvíte na: www.smocr.cz.

19. 6., Praha 8

GolfYachtPrague, U Libeňského mostu 1

Na palubě bezpečného zadávání

Konference Asociace pro veřejné zakázky se zaměří na nové zadávací směrnice EU, přípravu nového ZVZ a probere i některé problematické momenty z aplikace NOZ na zakázkové vztahy a některá aktuální rozhodnutí ÚOHS.

Podrobněji na: www.asociacevz.cz v sekci Připravované akce.

19. -20. 6., Broumov

Bývalé klášterní gymnázium

Památkové varhany v liturgickém prostředí

Odborný seminář se vstupem zdarma za účasti expertů z České republiky, Polska a Slovenska bude uspořádán pod záštitou Královéhradeckého biskupství, Polského institutu v Praze, Českého národního komitétu ICOMOS a ve spolupráci s městem Broumov.

Více informací a organizační pokyny na: http://omniumos.cz/varhany2014.html.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *