Kalendárium

20. 5., Praha 1 Magistrát hl. m. Prahy, Mariánské nám. Seminář Sociální podnikání Na akci budou podány komplexní informace od expertů, kteří se sociálním podnikáním zabývají či ovlivňují jeho realizaci. Konference bude stát zejména na konkrétních příkladech dobré praxe a budou na ní prezentovány...

20. 5., Praha 1

Magistrát hl. m. Prahy, Mariánské nám.

Seminář Sociální podnikání

Na akci budou podány komplexní informace od expertů, kteří se sociálním podnikáním zabývají či ovlivňují jeho realizaci. Konference bude stát zejména na konkrétních příkladech dobré praxe a budou na ní prezentovány možnosti dotací či způsoby, jak udržet a rozvíjet projekty sociálního podnikání.

Více informací pod odkazem Naše akce na: www.smocr.cz.

27. 5., Praha 1

Dominikánský klášter sv. Jiljí, Jilská 7a

Konference o financování památek

Akce je určena majitelům a správcům památek z řad obcí, soukromých osob, státních institucí, církví a dalších, kteří chtějí načerpat inspiraci v oblasti financování památek. Zaznějí témata jako Příklady úspěšných veřejných sbírek, Role dárců, možnosti adopce památek a zapojení dobrovolníků, Aktuální možnosti bank pro vyhlašování sbírek aj.

Podrobnosti včetně přihlášky jsou na: www.mamevybrano.cz.

29. 5., Praha 7

STUDIO AXIS – Centrum vzdělávání ve stavebnictví, Argentinská 38

Technický dozor investora u kompletačních stavebních konstrukcí

Seminář se zaměří na činnosti technického dozoru investora – stavebníka (TDI, TDS) při osazování oken a dalších výplní stavebních otvorů, při provádění podlah a zateplování budov.

Program a on-line přihlášku najdete na: www.studioaxis.cz.

19. 6., Praha 8

GolfYachtPrague, U Libeňského mostu 1

Na palubě bezpečného zadávání

Konference Asociace pro veřejné zakázky se zaměří na nové zadávací směrnice EU, přípravu nového ZVZ a probere i některé problematické momenty z aplikace NOZ na zakázkové vztahy a některá aktuální rozhodnutí ÚOHS.

Více na: www.asociacevz.cz v sekci Připravované akce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *