Autor
Kategorie:
Různé

Každý okres s moderní tělocvičnou

Díky dotaci 0,4 mil. Kč z rozpočtu Plzeňského kraje slouží ve Starém Sedlišti na Tachovsku zrekonstruovaná školní tělocvična. Investiční akce se zaměřila na obnovu podlahy tělocvičny, kterou využívají žáci školy i sportovci z obce a jejího okolí. »Za posledních deset let kraj z programu Výstavba...

Díky dotaci 0,4 mil. Kč z rozpočtu Plzeňského kraje slouží ve Starém Sedlišti na Tachovsku zrekonstruovaná školní tělocvična. Investiční akce se zaměřila na obnovu podlahy tělocvičny, kterou využívají žáci školy i sportovci z obce a jejího okolí. »Za posledních deset let kraj z programu Výstavba víceúčelových hřišť s umělým povrchem a rekonstrukce povrchů tělocvičen a sportovních hal investoval téměř 100 mil. Kč. Proto už má každý okres vybudované hřiště či opravenou tělocvičnu,« uvedl náměstek hejtmana Jiří Struček.

Starostka obce Jitka Valíčková připomněla zejména to, že v tělocvičně dřevěnou parketovou podlahu nahradil polyuretanový povrch, bylo tam instalováno kvalitní osvětlení a podél stěn stojí nové lavice, sloužící i jako úložný prostor.

Oprava podlahy tělocvičny ve Starém Sedlišti se stala impulsem k rozsáhlejší rekonstrukci celého objektu, jejíž celkové náklady se vyšplhaly na 1,096 mil. Kč.

FOTO: AECHIV

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *