Když se jedna svahová sekačka svou produktivitou vyrovná 16 pracovníkům s křovinořezem. Své uplatnění najde i v zimě

Jedna svahová sekačka se svou produktivitou vyrovná 16 pracovníkům s křovinořezem. „Pokud máte zakázky, tak se investice může vrátit už za tři měsíce. Životnost stroje se pohybuje kolem dvaceti let,“ dodává Lubomír Dvořák, ředitel firmy DVOŘÁK – svahové sekačky s.r.o.

Jeho značka SPIDER si zakládá na vysoké efektivitě a bezpečnosti. Tyto svahové sekačky nacházejí své využití u široké škály zákazníků. Od technických služeb měst a vesnic, firem sečících trávu na zakázku či vodárenských společností přes třeba provozovatele venkovních sportovišť až po podnikatele z oblasti zemědělství. Ovládají se dálkovým ovladačem, proto jsou oblíbeným řešením pro sečení trávy v těžce dostupných míst, například u dálnic a silnic, železnic, na prudkých svazích vodních přehrad či v rizikových vojenských prostorech.

Specialitou svahových sekaček této značky je jejich využití v rozsáhlých fotovoltaických parcích, kde díky své výšce hravě posekají také pod fotovoltaickými panely. Firma DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. vytvořila mimo jiné ve spolupráci s lucemburskou společností vlastní způsob, jak solární panely za pomoci tohoto stroje čistit.

Sekačky SPIDER najdou své uplatnění i zimních měsících. Za pomoci speciálního sněžného pluhu je lze využít i na odklízení sněhu. Sekačku si můžete na webu spider-cz.com zabookovat předvedení zdarma na vámi určeném terénu.

Jedinečnost svahových sekaček SPIDER spočívá v patentovaném systému sníženého těžiště

U Havlíčkova Brodu vznikly před dvaceti lety svahové sekačky, které nyní používá celý svět. Jedinečnost značky SPIDER spočívá v patentovaném systému sníženého těžiště, který zaručuje vynikající manévrovatelnost stroje v terénu. Poseká jakýkoliv typ travnatých ploch.

Jednotlivá kola sekačky se dokáží na místě otočit o 360° a pokračovat s prací bez nutnosti přetáčení celého stroje. Uživatel tak nemusí ztrácet čas při nájezdu do dalšího řádku či obsekávání překážek. Žádný problém sekačce nečiní ani v průměru pěticentimetrový keř hravě si poradí i ve svazích o náklonu až 60°.* 

/zr/

Na snímku: dálkově ovládaná svahová sekačka SPIDER, model ILD02

Foto: archiv firmy

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down