01.01.1970 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Klenoty České republiky

Prvního ledna převzala naše země půlroční otěže předsednictví EU. Tato role je nejen organizační, ale také zprostředkovatelská, politická a prezentační. A originální, komplexní a pozitivní prezentaci ČR v zahraničí podpoří nový projekt Klenoty České republiky, který připravilo českobudějovické...

Prvního ledna převzala naše země půlroční otěže předsednictví EU. Tato role je nejen organizační, ale také zprostředkovatelská, politická a prezentační. A originální, komplexní a pozitivní prezentaci ČR v zahraničí podpoří nový projekt Klenoty České republiky, který připravilo českobudějovické vydavatelství MCU, s. r. o.

Základem kampaně je exkluzivní fotografická publikace, kterou doplní dvě DVD (film Ostře sledované vlaky a prezentační DVD o České republice - Symphony for the Senses). Knihu dostanou jako dárek účastníci konferencí, seminářů a veletrhů na politické a obchodní úrovni jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Texty v publikaci a znění DVD jsou v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině, ruštině a češtině. Digitální podoba projektu Klenoty České republiky bude rovněž k dispozici na webové adrese www.VisitCzechRepublic.cz s možností využití odkazů nejen na webové stránky prezentovaných společností, ale i prezentaci měst, hradů, zámků a přírodních lokalit.

Základní koncepce projektu je zpracována až do roku 2013. V tomto období budou Klenoty České republiky představeny na velkoformátových fotografiích. Putovní výstavy se postupně uskuteční u nás i v zahraničí.

"Oficiální křest projektu se uskuteční 13. května 2009 v Praze u příležitosti Kong-resu evropských hospodářských komor (Eurochambres) za účasti místopředsedy Evropské komise Güntera Verheugena a vrcholných představitelů evropských obchodních a průmyslových komor. Tam bude projekt oficiálně představen delegátům kongresu a každý účastník obdrží jeden výtisk jako oficiální dárek. Součástí akce bude doprovodná výstava fotografií Klenoty České republiky," uvedl Martin Hák, jednatel vydavatelství MCU a autor projektu.

Předpokládaný první náklad knižního kompletu Klenoty České republiky je 10 tisíc výtisků. Je určen zejména pro reprezentace naší země v rámci našeho předsednictví Evropské unie a pro potřeby samotných firem v roce 2009.

/sk/

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down