Autor
Kategorie:
Různé

Konference Rozpočet a finanční vize měst

Právě k těmto tématům je do pražského sídla ČNB na 4. 9. připraven už 6. ročník stejnojmenné konference. Jde o tradiční prestižní ekonomickou akci roku pořádanou speciálně pro municipální sféru. Tentokrát kromě přínosu a dopadů novely zákona o rozpočtovém určení daní budou na programu také otázky...

Právě k těmto tématům je do pražského sídla ČNB na 4. 9. připraven už 6. ročník stejnojmenné konference. Jde o tradiční prestižní ekonomickou akci roku pořádanou speciálně pro municipální sféru. Tentokrát kromě přínosu a dopadů novely zákona o rozpočtovém určení daní budou na programu také otázky státního rozpočtu, nových a chystaných zákonů ovlivňujících hospodaření měst a obcí, kapitálových investic municipalit, dotací na další programovací období EU a stability ekonomiky a měny. To vše bez politických apelů a manipulací ekonomických dat. Akce je určena především pro odborníky a management měst.

Na konferenci mj. vystoupí první náměstek ministra financí Ladislav Minčič, viceguvernér ČNB Vladimír Tomšík, hlavní ekonom Komerční banky Jan Vejmělek. Chybět nebude ani předseda Výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj PSP ČR Stanislav Polčák, stejně jako ředitel Jan Zikl z MF ČR i další renomovaní odborníci z oblasti financí a zákonodárství.

Na konferenci je možné se přihlásit na www.cityfinance.cz, kde se o ní zároveň nacházejí podrobnější informace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *