Autor
Kategorie:
Různé

Letošní ročník soutěže Zlatý erb zohlední i podporu IPv6

K novinkám letošního ročníku soutěže Zlatý erb, která oceňuje kvalitní webové prezentace měst, obcí i krajů a jejich elektronické služby, patří zařazení nového kritéria »Podpora IPv6 a DNSSEC« v krajských kolech i v kole celostátním. Zařazením tohoto kritéria se vyhlašovatel soutěže (Sdružení Zlatý...

K novinkám letošního ročníku soutěže Zlatý erb, která oceňuje kvalitní webové prezentace měst, obcí i krajů a jejich elektronické služby, patří zařazení nového kritéria »Podpora IPv6 a DNSSEC« v krajských kolech i v kole celostátním.

Zařazením tohoto kritéria se vyhlašovatel soutěže (Sdružení Zlatý erb) snaží jednak odlišit ty nejlepší weby, ale též reagovat na strategii Digitální Česko v. 2.0 z dílny Ministerstva průmyslu a obchodu, jejímž cílem je podpořit digitální ekonomiku a konkurenceschopnost naší země. (O potřebě zavádění internetového protokolu verze 6 i na straně měst,obcí a krajů viz článek na str. 14 – pozn. red.

Připomeňme ještě, že příjem přihlášek do 15. ročníku soutěže skončil 31. ledna. Krajská kola, z nichž vzejdou účastníci kola celostátního, zahajují 4. února. Uzávěrka příjmu hlasů pro krajské ceny veřejnosti je 25. února. Celostátní kolo začne 4. března a veřejnost bude moci hlasovat do čtvrtka 28. března. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční v Hradci Králové během konference Internet ve státní správě a samosprávě (8.-9. dubna).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *