Mají se venkovské spolky obávat elektronické evidence tržeb? Konference přinese odpověď

Ještě až do 19. dubna se lze bezplatně přihlásit k účasti na konferenci nazvané Venkovské spolky a EET – Otázky a řešení. Na 20. dubna ji v TOP Hotelu Praha připravuje Ministerstvo financí ČR.

Jak funguje elektronická evidence tržeb v oblasti venkovských spolků? Koho se přímo týká? Co (ne)evidovat? Odpovědi přinese konference Venkovské spolky a EET, která se uskuteční ve čtvrtek 20. dubna 2017 v TOP Hotelu Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4 – Chodov.

Konference, na niž se lze bezplatně registrovat až do 19. 4. na e-mailu: seminareet@mfcr.cz, je učena především venkovským spolkům a starostům obcí. Účast přislíbil ministr financí Andrej Babiš, náměstkyně ministra financí pro daně a cla Alena Schillerová a chybět určitě nebudou ani metodici z Ministerstva financí a Finanční správy.

Součástí akce bude panelová diskuse zástupců rezortu financí, obcí a spolků, podnikatelských asociací a odborné veřejnosti. Panelisté představí zákonné požadavky a metodiku EET pro spolky ve specifických případech a zodpoví případné dotazy či nejasnosti ohledně evidování tržeb u venkovských spolků.*

/zr/

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down