Ministerstvo průmyslu a obchodu zve na Den otevřených dveří

Ministerstvo průmyslu a obchodu pořádá v Den vzniku samostatného československého státu 28. října 2016 Den otevřených dveří. Veřejnosti se tak naskytne ojedinělá příležitost navštívit hlavní budovu ministerstva Na Františku v Praze 1.

Návštěvníci se od 9:00 do 16:00 hodin mohou těšit nejen na prohlídku reprezentativních prostor budovy, ale i zajímavé cyklistické sbírky Národního technického muzea, které mapují historický vývoj jízdních kol. Vystaveny budou kostitřasy, kola vysoká a raritní tříkolky pro dospělé.

"Když jsme v loňském roce uspořádali den otevřený dveří, byli jsme překvapeni, jak obrovský zájem o prohlídku historické budovy MPO mezi občany byl. A nešlo jen o obdivovatele Fantovy architektury. Jsem potěšen ze skvělé spolupráce s Národním technickým muzeem, které nám opakovaně zapůjčuje exponáty ze svých sbírek: staré automobily, historické motocykly a v letošním roce i historická jízdní kola," uvedl ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek.

Bonusem pro návštěvníky dne otevřených dveří Ministerstva průmyslu a obchodu v Den vzniku samostatného československého státu bude – stejně jako loni – poukázka na vstup zdarma do Národního technického muzea.*

 

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down