Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy spustilo portál k Ukrajině

Speciální web Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k problematice Ukrajiny nabízí informace, metodiky a potřebné kontakty. Vedení škol byla o jeho vzniku informována pomocí datových schránek. 
 
„Situace se vyvíjí každým dnem a my všichni budeme muset reagovat  na aktuální požadavky. Chci ujistit, že vše intenzivně řešíme ve spolupráci s ostatními ministerstvy a relevantními organizacemi, snažíme se předvídat problémové situace a hledat včas řešení. Naším cílem je, abyste informace od nás měli včas, srozumitelné a na jednom místě. A zároveň chceme poskytnout potřebnou metodickou podporu,“ napsal v dopise školám ministr školství, mládeže a tělovýchovy Petr Gazdík.
 
Speciální portál ministerstva školství k tématu Ukrajina má adresu https://www.edu.cz/ukrajina . Jeho součástí jsou dva hlavní metodické materiály pro školy:  Vzdělávání ukrajinských dětí v ČR a Příručka pro školy v době katastrofické události. Spuštěny byly také telefonické a e-mailové linky, na které se mohou školy k problematice ukrajinského konfliktu a jeho dopadů obracet.*
 
/tz/
 
 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down