29.01.2020 | 02:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Moderní obce využívají webové notifikace pro své občany

Notifikace jsou dnes odborníky označovány za jeden z nejmocnějších marketingových nástrojů. Mají využití v mnoha firmách, hotelech, také v restauracích nebo v obchodech. Ve skutečnosti však mohou notifikace využívat i obce, které se chtějí stát moderním místem k životu. Sice se lidé do obcí stěhují hlavně za větším klidem, ale možnost dostávat notifikace by i občané obcí ocenili. Díky nim totiž mohou být informováni ihned o všem, co se v obci děje.

Doposud starostové obcí informovali občany o aktuálním dění tak, že vyvěsili plakáty nebo informační letáky na úřední desku. Jenže na úřední desku se nevejdou všechny informace. Proto se ještě dodnes v mnoha obcích hlásí v rozhlasu, jenže rozhlas takřka nikdo neposlouchá, protože tou dobou jsou občané v práci. Ještě se informují občané o blížících se akcích na webové stránce, ovšem ne všichni starostové stíhají zavčasu přidávat informace na web. Další možností, jak občany zavčasu informovat, jsou zmiňované webové notifikace. Obce by měly využít toho, že žijeme v moderní době a že notifikace patří už k dennímu životu nás všech.

Prostřednictvím notifikace je možné rychle a zavčasu občany informovat o aktuálním dění, navíc se na aktuality podívá člověk odkudkoli. Nemusí chodit k obecnímu úřadu, aby se podíval na úřední desku, nemusí zůstávat doma, aby poslechl hlášení místního rozhlasu, které bývá často nesrozumitelné.

 

Výhody webových notifikací

  • Získáte nový informační kanál a budete více v dění s občany.
  • Možnost přesměrovat občany na jakoukoliv URL stránku ( akce atd …)
  • Možnost informovat občany o čemkoli prostřednictvím fotografie
  • Rychlejší komunikace s občany
  • Aktualizace kampaní probíhá v reálném čase v prostředí webového prohlížeče, a to bez nutnosti zásahu programátora.
  • Díky notifikacím občané nezmeškají žádnou Obecní akci

 

Webové notifikace nejsou drahou záležitostí Informovat občany zavčasu o blížícím se svozu odpadu, o očkování psů, o brzkém sportovním plese nebo o dopravních omezeních prostřednictvím webové notifikace zní sice skvěle, ale mnohé starosty obcí zastrašuje myšlenka, že se jedná o velice drahé záležitosti. Mnohé obce nezískávají dotace, nemají v kase miliony. Ovšem právě ty potěšíme – dnes totiž nejsou drahou záležitostí.

Společnost Notifee totiž přišla s doslovnou revolucí na trh. Přišla na trh s Online nástrojem pro správu webových notifikací za zlomek ceny, jakou nabízí konkurence.

Dnes je možné zasílat webové notifikace skutečně za hubičku. K informování občanů vám dnes už nestačí hlášení rozhlasu nebo vyvěšování informací na úřední desky. Lidé nemají čas ani chuť poslouchat chrčící rozhlas nebo jít přes celou obec, aby se zjistili novinky. Pokud nemáte čas ani publikovat aktuality zavčasu na webové stránky, co informovat občany prostřednictvím notifikací? Nástroj pro zasílání notifikací je vyroben odborníky, kteří jej vytvořily dle požadavků zákazníků. Ať i vaše obec má možnost posílat notifikace, díky které se stane moderním místem k životu, uvádí jednatel společnosti Libor Klapeč.*

www.notifee.cz - Online nástroj pro správu webových notifikací

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down